OBVESTILO – GOVORILNE URE IN ZADNJI ŠOLSKI DAN V KOLEDARSKEM LETU 2019

Spoštovani!

Prišel je čas v letu, ko se spomnimo ter poiščemo vse pretekle poti, korake in sledi, ki so nas bogatile ter družile in se prepustimo času pričakovanj. Za zadnje dni pouka v letu 2019 smo učencem s pomočjo sredstev naše ustanoviteljice, Občine Makole, pripravili različne dejavnosti (kino predstava, božično-novoletni koncert, dan za ples in obdaritev vseh učencev). K pravemu doživetju praznikov vabimo tudi vas.

V času rednih mesečnih govorilnih ur v decembru, v četrtek, 19. 12. 2019, bomo ob 17. uri v sodelovanju z Občino Makole pripravili proslavo ob dnevu samostojnosti in enotnosti ter božično novoletni koncert. Vabimo vas, da v tem tednu obiščete dopoldanske govorilne ure, popoldanskih ne bo.

V torek, 24. 12. 2019, bomo z vsemi dejavnostmi zaključili do 11.30. V primeru, da potrebujete varstvo za otroka, prosim, da to do petka, 20.12.2019, sporočite razredničarki ali učiteljici Barbari Beckler. Malica bo po prvi šolski uri, kosila pa ta dan ne bomo pripravljali.

Šolski avtobusi bodo odpeljali takoj ob 11.30.

Prvi šolski dan v letu 2020 bo šele v ponedeljek, 6. 1. 2020.

Želimo vam prijetne praznike, veliko sreče, zdravja in medsebojnega razumevanja.