OŠ Anice Černejeve Makole

šola vedoželjnih, strpnih ...

pravičnih, solidarnih in odgovornih.

OBVESTILO STARŠEM O IZOBRAŽEVANJU ZAVESTNO STARŠEVSTVO

Spoštovani starši,

v četrtek, 4. 10. 2018, bo ob 18. uri potekalo v avli OŠ Kajetana Koviča Poljčane predavanje dr. Alberta in Leonide Mrgole na temo, kako v sodobnem času vzgajati mlade in pri tem ohranjati umirjenost, veselje in optimizem.

Na zanimivo predavanje, ki nam ga omogoča Zveza prijateljev mladine, ste skupaj vabljeni starši  naše šole, Osnovne šole Kajetana Koviča Poljčane (šola gostiteljica), Osnovne šole Gustava Šiliha Laporje, prav tako pa vsi tisti, ki jih tema zanima.

Predavatelja sta starša štirih odraslih otrok, ki že več kot 15 let delujeta v psihoterapevtski praksi.  Na konkretnih zgodbah in primerih pokažeta, kako ohraniti stik z otroki v težkih situacijah. Po predavanju se boste lahko s predavateljema še dodatno pogovorili.

Veselimo se srečanja z vami in vas lepo pozdravljamo.

 Silvestra Samastur, ravnateljica