OŠ Anice Černejeve Makole

šola vedoželjnih, strpnih ...

pravičnih, solidarnih in odgovornih.

ZADNJI ŠOLSKI DAN

Spoštovani starši!

V četrtek, 24. 6. 2021, je zadnji šolski dan v šolskem letu 2020/2021. Učencem bodo slavnostno podeljena spričevala, pohvale in priznanja. S proslavo bomo obeležili 30 let samostojne države Slovenije. Z vsemi dejavnostmi bomo zaključili ob 11.20. Šolski avtobusi bodo odpeljali ob 11.30.  Kosila ta dan ne bomo pripravljali.

Želimo vam lepe, varne in dolge počitniške/dopustniške dni. Prvi šolski dan v novem šolskem letu 2021/2022 bo v sredo, 1. 9. 2021. Informacije o šolskih potrebščinah so objavljene na spletni strani šole (pod starši, zavihek seznam gradiv, učbeniki so za vse učence od 1. do 9. razreda brezplačni, za bodoče učence prvega, drugega in tretjega razreda so brezplačni tudi delovni zvezki). Informacije o šolskih prevozih in o poteku prvega šolskega dne v šolskem letu 2021/2022 bodo objavljene na spletni strani šole zadnji teden avgusta.

Lepo pozdravljeni.

Ravnateljica Silvestra Samastur

Dostopnost