OBVESTILO

Le kaj naj z dnevi, ki so odrasli, dolgi, dolgočasni, kot da stoletja so rasli!

Najlepši dnevi so hitri kot škratki, kar naprej rastejo, a so zmeraj prekratki.

(Bina Štampe Žmavc)

Spoštovani!

Dnevi v letu 2018 so bili res kot škratki. Do novega leta nas loči samo še nekaj dni. Smo v veselem pričakovanju praznikov. Za zadnje dni pouka v letu 2018 smo učencem pripravili različne dejavnosti in k pravemu doživetju praznikov vabimo tudi vas.

V času rednih mesečnih govorilnih ur v decembru, v četrtek, 20. 12. 2018, bomo ob 17. uri v Domu krajanov pripravili božično-novoletni koncert. Vabimo vas, da v tem tednu obiščete dopoldanske govorilne ure, popoldanskih ne bo.

V petek, 21. 12. 2018, bomo imeli na šoli Dan za ples. Učenci bodo zaplesali pod strokovnim vodstvom učiteljev plesne šole Pingi. Stroške prireditve nam krije Občina Makole, ki je dobrim decembrskim možem pomagala napolniti tudi darilno vrečko za vsakega učenca. Devetošolci pripravljajo še bogat srečelov. Vse ostale dejavnosti ta dan (VV, OPB, avtobusni prevozi) potekajo po urniku.

Prvi šolski dan v letu 2019 bo v četrtek, 3. 1. 2019.

Želimo vam prijetne praznike, veliko sreče, zdravja in medsebojnega razumevanja.