OŠ Anice Černejeve Makole

šola vedoželjnih, strpnih ...

pravičnih, solidarnih in odgovornih.

TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA – VABILO

Spoštovani!

Turistična zveza Slovenije v šolskem letu 2018/2019 že 33. leto zapored prireja festival Turizmu pomaga lastna glava za osnovne šole, na katerem je sodelovala tudi naša šola. Učenci so v sklopu projekta pripravljali turistične naloge in predstavitve na turističnih tržnicah na temo Turistični spominek mojega kraja. Ideje za spominke in nastope je na osmih turističnih tržnicah po vsej Sloveniji ocenjevala strokovna ocenjevalna komisija in najboljše nagradila z zlatimi priznanji. Med prejemniki zlatega priznanja so tudi učenke OŠ Anice Černejeve Makole. Prejemniki zlatih priznanj se bodo zopet predstavili na zaključni tržnici v sredo, 24. aprila 2019, ob 14.00 uri v Mercator centru Maribor Tabor. Vabimo vas, da obiščete tržnico in s tem podprete mlade, ki svoj čas in energijo posvečajo raziskovanju turizma, razvoju domačega kraja in bogatenju turistične ponudbe.

Pridružite se nam!

Mentorici Anja Črešnar in Klara Toplak

VABILO