OŠ Anice Černejeve Makole

šola vedoželjnih, strpnih ...

pravičnih, solidarnih in odgovornih.

ZADNJI ŠOLSKI DAN

Spoštovani!

V ponedeljek, 24. 6. 2019, je zadnji šolski dan v šolskem letu 2018/2019. Učencem bodo slavnostno podeljena spričevala, pohvale in priznanja. S proslavo bomo obeležili dan državnosti. Z vsemi dejavnostmi bomo zaključili do 12. ure. Šolski avtobusi bodo odpeljali takoj po 12. uri. Vsi učenci bodo zjutraj dobili brezplačni zajtrk, ob 10.30 bo malica, kosila ta dan ne bomo pripravljali.

Želimo vam lepe, varne in dolge počitniške/dopustniške dni. Prvi šolski dan v novem šolskem letu 2019/2020 bo v ponedeljek, 2. 9. 2019. Informacije o šolskih potrebščinah so objavljene na spletni strani šole (pod starši, zavihek seznam gradiv, učbeniki so za vse učence od 1. do 9. razreda brezplačni, za bodoče učence prvega in drugega razreda so brezplačni tudi delovni zvezki). Informacije o šolskih prevozih in o poteku prvega šolskega dne v šolskem letu 2019/2020 bodo objavljene na spletni strani šole zadnji teden avgusta.

Vljudno vas prosimo, da na povezavi www.mojaanketa.si/anketa/658766501/ izpolnite anketo o zadovoljstvu s šolo, poukom, dejavnostmi, prehrani … v tem šolskem letu. Vaši odgovori nam bodo koristili pri načrtovanju dela v prihodnje.

Lepo pozdravljeni.

Ravnateljica Silvestra Samastur