PREDAVANJE IN GOVORILNE URE

Spoštovani starši/skrbniki naših učencev!

Obveščamo vas, da Osnovna šola Anice Černejeve Makole organizira predavanje red. prof. dr. Zdenke Zalokar Divjak, univ. dipl. psih., spec. logoterapije z naslovom Šola in družina v skupni nalogi za odgovorno odraščanje otroka.

Predavanje bo v torek, 28. 03. 2017, ob 16.00 v učilnici št. 9 (1. nadstropje šole).

Po predavanju, ki bo trajalo pribl. 2 uri, bodo redne mesečne govorilne ure za starše učencev od 6. do 9. razreda.

Lepo vabljeni!

Silvestra Samastur,