JUHUHU, PRVI ŠOLSKI DAN BO KMALU TU!

Dragi učenci, spoštovani starši in skrbniki!

Počitnice se končujejo in v ponedeljek, 3. 9. 2018, se začenja novo šolsko leto. Šolska vrata bomo odprli 150. učencem in 24. zaposlenim. Posebej se veselimo 23. prvošolcev, ki smo jim pripravili svečani sprejem.

Učenci od 2. do 9. razreda se zberejo na tlakovanem šolskem dvorišču ob 8.15. Sledil bo nagovor ravnateljice, pozdrav razrednikov in nato do 12.00 delo po razredih. Učenci naj s seboj prinesejo copate, pisalo in beležko. Poskrbljeno je za šolsko malico, kosila prvi dan ne bo.

Učenci vozači!

VOZNI RED šolskih prevozov SE JE SPREMENIL in je objavljen na spletni strani šole ter izobešen na vratih šole. Ker bomo prvi šolski dan zaključili z vsemi aktivnostmi do 12. ure, vas bodo avtobusi odpeljali domov takoj po 12.00.

Dragi prvošolci!

Zelo smo veseli, da boste postali učenci naše šole. Skupaj s starši vas pričakujemo na šolskem dvorišču ob 9.00. Pospremili vas bomo v vašo učilnico in se skupaj s starši družili do 11.30.

Veselimo se ponovnega snidenja z vami, do takrat pa uživajte še zadnje trenutke počitnic.