OBVESTILO

Spoštovani starši/skrbniki naših učencev!

Prihodnji teden vas v četrtek, 20. 2. 2020, ob 16.00 vabimo v učilnico št. 2 (klet) na kratek skupni roditeljski sestanek. Predstavili vam bomo poročilo o uspehu in realizaciji programa v I. ocenjevalnem obdobju in vam podali še nekaj informacij za uspešno sodelovanje v drugi polovici šolskega leta. Po sestanku bodo redne mesečne govorilne ure.

V petek, 21. 2. 2020, bomo na šoli izvedli pustno rajanje. Učenci pridejo v šolo namaskirani, prvi dve uri bo pouk, po malici pa zabavo s sladkimi presenečenji pripravljajo devetošolci.

Sporočam vam še, da bo v četrtek, 20. 2. 2020, ob 11.00 našo šolo obiskal svetovni prvak Tim Gajser z ekipo radia VAL 202 in z našimi učenci posnel radijsko oddajo v živo.

V času od 24. do 28. 2. 2020 so zimske počitnice. Izkoristite jih za prijetno druženje in počitek.

Lep pozdrav!