OŠ Anice Černejeve Makole

šola vedoželjnih, strpnih ...

pravičnih, solidarnih in odgovornih.

OBVESTILO O 1. ŠOLSKEM DNEVU

Drage učenke in dragi učenci, spoštovani starši!

Obveščamo vas, da se bo pouk v šol. letu 2023/2024 za  učence od 2. do 9. razreda
pričel v petek, 1. septembra 2023, ob 8.00. Učenci 1. razreda pridejo  ta dan v šolo skupaj s starši ob 9.00 (vabila so prvošolci dobili po pošti na dom).

ORGANIZACIJA PRVEGA ŠOLSKEGA DNE

V šoli se zberemo ob 8.00 (v primeru lepega vremena na tlakovanem dvorišču, v primeru dežja v avli šole). Avtobusi bodo v tem šolskem letu vozili po enakem voznem redu kot lani. Vozni red je objavljen na spletni strani šole, prvi šolski dan ga bodo učenci vozači dobili natisnjenega, izobešen pa je tudi na vhodnih vratih šole.

Prvi šolski dan boste učenci dobili podrobnejše informacije o šolskem delu. V šoli vas bo čakala malica, jutranjega varstva, podaljšanega bivanja in kosila še ta dan ne bo.

Učenci ne pozabite na copate, ključe garderobnih omaric, šolsko torbo z beležko  in pisalom ter veliko dobre volje. Z vsemi dejavnostmi bomo zaključili do 12. ure. Avtobusi vas bodo prvi šolski dan odpeljali domov takoj ob 12.00.

Želimo vam uspešno, odločno, pogumno in srečno šolsko leto 2023/2024.

 

Ravnateljica Silvestra Samastur

Dostopnost