OBVESTILO – ŠPORTNI DAN

Spoštovani!

V sredo, 12. 4. 2017, bodo imeli učenci od 1. do 9. razreda športni dan. Organiziran bo pohod in orientacijski tek do Sagadinove vile – krajevnega muzeja v Srecah pri Makolah. Na ta dan se pridružujemo vseslovenski akciji Tek podnebne solidarnosti. Ob 11.30 bo pred vilo spominska slovesnost ob 72. obletnici konca 2. svetovne vojne.  Vljudno vas vabimo, da se nam na proslavi pridružite. Z vsemi aktivnostmi bomo zaključili ob 12. 15.

Ob zaključku športnega dneva (12.15) bodo avtobusi učence vozače odpeljali proti domu kar z mesta dogajanja. Učence 1., 2. in 3. razreda ter učence, ki v šolo pridejo peš, bomo z avtobusom prepeljali nazaj pred šolo (okoli 12.30), kjer jih prevzamete starši. Lahko jih prevzamete tudi pred Sagadinovo vilo.

Za učence, ki so vključeni v podaljšano bivanje in po njih pridete starši, bodo dejavnosti podaljšanega bivanja potekale po ustaljenem urniku do 16. ure. V primeru dežja bomo imeli pouk. Prosimo, da do ponedeljka, 10. 4. 2017, otroka odjavite od kosila, če ga v sredo ne bo imel.

Veselimo se našega sodelovanja in vas lepo pozdravljamo.