OŠ Anice Černejeve Makole

šola vedoželjnih, strpnih ...

pravičnih, solidarnih in odgovornih.

VABILO NA PREDAVANJE IN REDNE MESEČNE GOVORILNE URE

Spoštovani starši!

Kmalu bo za nami že skoraj dva meseca pouka (od desetih). Čas je za naše prvo predavanje za starše in govorilne ure. Učenci so začeli pridobivati ocene in verjamemo, da bo vaš obisk razrednika-razredničarke in pogovor o napredku ali morebitnih težavah  vašega otroka dobrodošel.

V četrtek, 17. 10. 2019, vas ob 16. uri najprej vljudno vabimo na kratko predavanje g. Pravdiča, ki bo spregovoril o nasilju med učenci in drugih nevarnostih (droge, alkohol ...) na podlagi izkušenj, ki si jih je pridobil kot kriminalist. V dopoldanskem času bodo predavanjem Ne nasilju, O nasilju malo drugače in Ne drogam prisluhnili tudi učenci.

Predavanje bo v učilnici št. 2 (klet). Po predavanju bodo redne mesečne govorilne ure, kjer bodo imeli prednost starši, ki se bodo udeležili predavanja.

V pričakovanju vaše udeležbe vas lepo pozdravljamo.

Ravnateljica Silvestra Samastur

Dostopnost