ZADNJI ŠOLSKI DAN

Spoštovani!

V petek, 22. 6. 2018, je zadnji šolski dan v šolskem letu 2017/2018. Učencem bodo slavnostno podeljena spričevala, pohvale in priznanja. S proslavo bomo obeležili dan državnosti. Z vsemi dejavnostmi bomo zaključili do 12. ure.

Malica bo po prvi šolski uri in kosilo ob 11.15. Po naših izkušnjah mnogi učenci na ta dan ne pridejo na kosilo, čeprav so prijavljeni. Vljudno vas prosimo, da do srede, 20. 6. 2018, otroku odjavite kosilo, če ga ne želi. Šolski avtobusi bodo odpeljali takoj po 12. uri.

Dan prej, 21. 6. 2018, vas ob 19.00 vabimo v Dom krajanov na Občinsko proslavo ob dnevu državnosti. Ker smo v tem šolskem letu nosili prestižni naslov naj kulturna šola v Sloveniji, bodo učenci predstavili mozaik kulturnega delovanja šole. Vljudno vabljeni.

Želimo vam lepe, varne in dolge počitniške/dopustniške dni. Prvi šolski dan v novem šolskem letu 2018/2019 bo v ponedeljek, 3. 9. 2018. Informacije o prevozih bodo objavljene na spletni strani šole.

Lepo pozdravljeni.